Jõulukingifestival

posted in: Töötoad | 0

Miks võtta osa globaalsest viimase minuti kingipaanikast, kui saad piisavalt varakult jõulukingitused oma kätega valmis meisterdada? Trüki- ja Paberimuuseumi Jõulukingifestival annab suurepärase võimaluse veeta koos lähedastega aega, harjutada näpuosavust ning meisterdada midagi praktilist.

Sel aastal oleme teie jaoks kokku pannud pea nädalapikkuse kava erinevatest jõuluteemalistest töötubadest.

E 18:00-21:00 – Puidutrüki töötuba
❄️Puidutrüki töötoas saavad osalejad juhendaja abiga oma valitud pildi või foto puidule kanda. Kasutame töötoas ümmargusi puuklotse, millest saab soovikorral meisterdada kuuseehteid.
❄️Töötuppa tuleb eelnevalt registreerida.
❄️Osalejate arv: kuni 10
❄️Vanus: al 12
❄️Hind: 10 €

T 18:00-21:00 – Marmoreerimise töötuba
❄️Marmoreerimise töötoast osa võtjad saavad paberilehele tekitada marmoreerimistehnika abil värvilisi mustreid. Igaüks saab kujundada viis paberilehte. Kes soovib osa võtta ka pildialbumi või planneri õpitoast, saab soovi korral kasutada marmoreeritud lehte köite kaanel.
❄️Töötuppa tuleb eelnevalt registreerida.
❄️Osalejate arv: kuni 5
❄️Vanus: al 12
❄️Hind: 12 €

K 18:00-21:00 – Pildialbumi valmistamise töötuba
❄️Töötoas valmistatava A4 suurusesse pildialbumisse saab kinnitada pilte ja fotosid. Kaaned saab kujundada albumi valmistaja oma äranägemise järgi.
❄️Töötuppa tuleb eelnevalt registreerida
❄️Osalejate arv: kuni 7
❄️Vanus: al 12
❄️Hind: 15 €

N 18:00-21:00 – Kalendermärkmiku töötuba
❄️Kalendermärkmiku töötoas saad valmisada omapärase kujundusega märkmiku, mida kasutada oma elu ja tegevuse planeerimisel.
❄️Töötuppa tuleb eelnevalt registreerida.
❄️Oslejate arv: kuni 8
❄️Vanus: al 12
❄️Hind: 18 €

R 16:00-19:00 – Paberikunst
❄️Ses õpitoas saavad osalejad meisterdada jõulutemaatikast inspireeritud pakkevahendeid – et ikka kingid eriti ilusad ja isikliku touch’iga oleks.
❄️Töötuppa võib saabuda ette registreerimata.
❄️Vanus: piiranguteta
❄️Hind: 6 €

L 12:00-15:00 – Perepäev
❄️Kolme tunni jooksul pakume pere pisematele huvitavaid ja näpuosavust treenivaid meisterdamistube. Trükime linoollõigetega postkaartidele ja meisterdame vanadest raamatutest jõuluingleid. Samuti saavd osalejad plätserdada seemnepaberitoorainega ja valmistada piparkoogivormide abil vahvaid ja loodussõbralikke kuuseehteid.
❄️Töötuppa tuleb eelnevalt registreerida.
❄️Vanus: piiranguteta, pigem lapseiga
❄️Hind: 10 €/perekond, ükshaaval tulles 2 €/laps ja 5 €/täiskasvanu.

Link kõikidesse töötubadesse registreerimiseks on siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScDr_pQMcPhHr8k8pSfJaU4w2yYFWFUlIvl2_35Z8tqPikqgA/viewform?usp=sf_link