Linoollõikekursus Regina-Mareta Soonseinaga

posted in: Töötoad | 0
Kutsume teid nelja-päevasele linoollõikekursusele, millel osalejad saavad süvasissejuhatuse linoolitrükki ning võimaluse proovida mitmekihilise trükkimise tehnikaid.
Linoollõige on puulõikele sarnane reljeeftrüki tehnika. Pilt tekitatakse linoollõikenugadega linoleumi graveerimisel. Sel kursusel osalejad õpivad kasutama linoollõiketööriistu, trükivärve ja paberit ning lõikavad, värvivad ja trükivad oma linoollõikeid käsitsi ja trükipressi abil.

✒️Juhendaja: Regina-Mareta Soonsein
✒️Tehnika: Linoollõige
✒️Grupi suurus: kuni 8 osalejat
✒️Keel: eesti
✒️Aeg: 14., 15. ja 21., 22. oktoober kell 17.30 – 20.30
✒️Hind: 85 €.
Koha töötoas tagab registreerimine. Kirjuta osalemissoovist aadressil typa@typa.ee. Osalustasu tuleb ette üle kanda 7. oktoobriks.

Regina-Mareta Soonsein (1991) on lõpetanud Kõrgema Kunstikooli Pallas 2019. aastal maali erialal, ent viimastel aastatel keskendunud oma loomingus linoollõikele. Tema autoripositsioon hõlmab joone subjektistamist, paine, hävimise ilu, hälbimise, lõhestumise, sisekaemuste ja arhetüüpide temaatikat. Osalenud grupinäitustel, teinud isikunäituseid ja loonud ekspositsioone avalikel sotsiaalpindadel alates aastast 2017. Pälvinud Biafarin Awardi preemia NordArt näitusel, Wiiralti preemia publikulemmiku tiitli, I Land Sound festivali parima lavakujunduse preemia, Eesti Vabagraafikute Ühenduse aasta uue tulija tiitli.