24. jaanuaril kell 18:00 avame Trüki- ja Paberimuuseumi galeriis USA külaliskunstniku Kate Alyse Clarki näituse “Carried Marks” ehk “Kantud märgid”.

Kate Alyse Clark on USA abstraktne maalikunstnik, kes tuli Tartusse koos perega kuuks ajaks TAIRi pereresidentuuri raames. Väljapanekul on nii tema residentuuri jooksul valminud tööd kui seinamaal. Kate’i sõnul koosnevad tema tööd märkidest, mis on kogutud Washingtoni osariigist (US) Tartuni. “Vaikse Ookeani vormitud liivased jooned ning tekstuurid Nõukogude perioodi arhitektuuril – need muljed esindavad minevikukogemuste mõju kantuna olevikuhetke.”

Kate’i näitus jääb avatuks 30. jaanuarini. Avamine toimub 24. jaanuaril kell 18:00. Näitust saab külastada K-P kell 12-18. Sündmuse leht Facebookis.

Kate Alyse Clark viibib Tartus Tartu linnaresidentuuri programmi raames. Kunstiresidentuuri viib läbi Eesti Trüki- ja Paberimuuseum. Programmi rahastab Tartu linn ja Eesti Kultuurkapital. Rohkem infot projekti ning tulevate kunstnike kohta leiad lehelt residency.tartuensis.com