TYPA trüki- ja paberikunstikeskus on loominguline ja inspireeriv keskkond, kus korraldada meeldejääv meeskonnaüritus – koolitus, team-building töötuba või miks mitte ka jõulupidu. 

Pakume lisaks ruumide kasutamisele põnevaid trüki- ja paberikunsti tutvustavaid programme:

  • Personaliseeritud aastakalender kontorisse: valmistame tiimiga 12 linoollõiget – ühe iga kuu kohta – ning trükime klassikalisele kontorikalendrile teie enda kujunduse. 
  • Vanapaberist postkaardiks: tooge oma paberihundi hambust läbi käinud või niisama seisma jäänud paberijäägid muuseumisse kaasa. Valmistame neist koos uue paberi, mida saate siis jõulukaartidena üle maalilma laiali saata. 
  • Tsüanotüüpia: ilmutame tsüanotüüpia- ehk raua-sinitrükitehnikas iga osaleja enda foto. Fotode ilmutusaja veedame niisama ootamise asemel hoopis muuseumiekskursioonil, kus tutvustame teie kollektiivile trüki- ja paberikunsti ajalugu ning tehnikaid.

Iga programmi juurde on võimalik liita tunniajane muuseumiekskursioon. Kui teil on mõne programmi kohta küsimusi või soovite pisut tegevuste ülesehitust muuta, siis võtke meiega meilitsi ühendust ja selgitame koos parima lahenduse välja.

Mõistame, et kuigi me pakume töötubades ja ekskursioonil suurepärast seltsi, siis ilmselt tahate pisut aega veeta ka vaid enda seltskonnas. Meil on välja pakkuda privaatruum kuni 15-le inimesele ning natuke vähem privaatruum kuni 25-le. Hea meelega abistame ka cateringi organiseerimisel. 

Aegade ja hindade kokku leppimiseks kirjutage meile kiri aadressil typa@typa.ee