• SPIRAALKÖITES MÄRKMIKUD JA VISANDIVIHIKUD
  • TAASKASUTATUD MATERJALIDEST KÄSITÖÖMÄRKMIKUD
  • RAAMATKARBID
  • ALBUMID JA VISANDIVIHIKUD
  • RAAMATUSELGADEST SALALAEGAS
  • VANADEST RAAMATUKAANTEST MÄRKMIKUD
  • UNIKAALNE KÄSITÖÖ

Trükimuuseumi poest saab peale piletite soetada täiesti unikaalseid meeneid ja tooteid. Töötava muuseumina valmistame erinevaid käsitöömärkmikke, visandivihikuid, sketch- ja scrapbooke, peidulaekaid ja palju muud põnevat. Kõiki meie tooteid iseloomustab unikaalsus, taaskasutus ja vastupidavus.

Kes muuseumipoest läbi ei jõua, leiab meie tooteid Eestis muuhulgas ka allolevates disainipoodides:

Tartu Disainimaja, Slow
Tallinn Les Petites, Nu Nordik, Oma Asi, TALI
Viljandi Romaan

Tartuensis sari

Meie kõige tuntumMärkmik Tartuensis Collegead tooted on Tartuensise nime kandev märkmikusari, mille valmistamisel taaskasutame raamatukogudest maha kantud raamatukaasi. Sarja peamised tooted on kõvakaanelises köites “Tartuensis Classic” ning spiraalköites “Tartuensis College”. Samas leiab sarjast ka suureformaadilise visandivihiku ja kalendermärkmiku.

Lisaks vanade kaante taaskasutamisele püüame hoida keskkonnateadlikku joont ka sisupaberi valikul. Meie eelistatud paberiks on osaliselt ümbertöödeldud materjalist mõnusalt pehme ja tuhkvalge tooniga Cyclus Ofset grammkaaludes 115 või 200. Märkmikud on saadaval nii tühjade lehtedega kui joonelise ja täpilise paberiga.

Eritellimused

Valmistame kõikvõimalikke eritellimusi, sh külalisteraamatuid, pulmaalbumeid jms nii üksikeksemplaridena kui hulgitellimustena. Oleme teinud koostööd mitmete suurte klientidega Eestis ja Euroopa Liidus. Mõned kliendid, kellega koostöö üle oleme väga uhked, on olnud näiteks Londoni teadusmuuseum, SA Archimedes ja Ragn-Sells. Samas on meie visandivihikud kõrgelt hinnatud ka kunstnike seas, näiteks kasutab just meie tooteid Kristel Sergo ehk Olevus Art ja meil on alati siiralt hea meel, kui saame teha just sinule sobiva märkmiku.

Kõigi päringutega pöörduge palun otse poodi: mana@trykimuuseum.ee tel. 56987550