Trükiste tellimine on heaks võimaluseks toetada Trükimuuseumi tegevust. Vanad pressid ja kirjad tagavad, et iga trükis on omanäoline ja huvitav. Trükistest valmistame meelsasti nii väiketrükiseid — visiitkaarte, kutseid, silte — kui ka suuri puutähtedega trükitud müürilehti. Oleme avatud erinevatele keerukamatele koostööpakkumistele, kuid kindlasti ei ole meie pädevuses trükkida raamatusisusid või muid tekstimahukaid töid.

Lisaks trükkimisele pakume ka köitmisteenust, nii liim- või spiraalköites brošüüre kui kõvade kaantega teoseid. Kuigi meie hobiks ja huviks on ajalooline kõrgtrükk, on igapäevatöö andnud ka piisavad kogemused muudes valdkondades. PDF ja ofset kuuluvad meie sõnavarasse küll ja keerukad väikeprojektid on meile tuttavad.

Hinnakujunduses ei soovi me konkureerida tänapäevaste lahendustega, vaid tahame pakkuda oma teenuseid kliendile, kes hindab nii kultuuripärandit kui erilist trükijälge, mida pakub kõrgtrükk. Trükiste hind peegeldab nii erilist väljaõpet, mida vajab tähelaos kõrgtrükk, kui ka toetust muuseumile säilitamis- ja uurimistöö jätkamiseks. Vastu pakume lisaks trükistele ka võimalust osaleda trükiste valmimise igas järgus – alates tähtede ja paberi valimisest kuni võimaluseni valmistada trükised vähemalt osaliselt ise.

Meie trükiste hind kujuneb kolmest komponendist:

  1. baashind hõlmab kliendi kavandi alusel sobivate tähtede välja valimist meie kogudest, vajadusel täiendavate trükiplaatide tellimise korraldamist, pressi seadistamist antud töö jaoks, proovitrükki ja teie tagasiside alusel ühte korrektuuriringi.
  2. Tähemärgi tasu on seotud otseselt tähtede kokkuladumisega ning on seda suurem, mida rohkem on trükises kasutatud käsilao tähti. Kui trükime trükiplaadilt, siis tähemägi tasu puudub, plaadi tellimise ja hinna räägime eelnevalt teiega läbi.
  3. Eksemplaritasu põhineb paberi formaadil ning kehtib juhul, kui kasutate meie pakutavaid pabereid: erinevad Räpina paberid, Cyclus ofset ning tööstusjäägid (erinevad). Eripaberite kasutamisel lisandub materjalikulu vastavalt paberimüüja hinnakirjale (näiteks Antalis, Zelluloos jt).

 

Hinnakiri

(kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%)

Baashind 48,00 €
Tähemärgi hind

Tähemärgina arvestame ka iga eraldi graafilist elementi, illustratsiooni või ornamenti. 

Kujutiste (logod, illustratsioonid) trükkimisel lisanduvad trükiplaatide või linoollõike tellimise hinnad. Palun võtke ühendust ja täpsustame.

0,52 €
Eksemplaritasu

Iga värv loetakse eraldi eksemplariks (iga värv trükitakse eraldi)

A1: 0,40 €

A2: 0,36 €

A3: 0,30 €

A4: 0,25 €

A5: 0,20 €

A6 ja väiksem: 0,15 €

Kujundustööd tunnihinna alusel 24,00 €
Kiirtöö juurdehindlus* (13-8 päeva)

Kiirtöö juurdehindlus* (7 päeva ja vähem)

+ 50% kogusummast

+ 100% kogusummast

 

*Kiirtöö juurdehindlus: Tellimuse esitamisel palume arvestada, et meie trükiste ja toodete tavapärane valmistamisaeg on kaks nädalat. Kui tellimus esitatakse vähem kui kaks nädalat enne soovitud tähtaega, lisandub hinnale kiirtöö juurdehindlus.

Näited

  • A1 formaadis 250 tähemärgist ja sümbolist koosnev must-valge plakat tiraažiga 150: 48,00 € (baashind) + 130,00 € (tähemärgi hind) + 60,00 € (eksemplaritasu) = 238,00 € ehk 1,57 €/tk.
  • Kahevärvilised visiitkaardid trükitud trükiplaadilt, 200 tk: 48,00 baashind + € 20,00 (2 trükiplaati – üks kummalgi värvile) + 60,00 € (tiraaž 200 x 2 värvi) = 128,00 € ehk 0,64 €/tk.