Tikitud märkmiku kursus

posted in: Töötoad | 0

TYPA kutsub kursusele!

22. ja 23. augustil ootame teid valmistama tikandiga märkmikke.

Kahepäevase kursuse esimesel päeval õpetab TYPA hariduskeskuse juhataja Helene Puusep abstraktset tikkimist, et luua ainulaadsed tikandiga märkmikukaaned. Helene on lõpetanud tekstiiliosakonna Kõrgmas Kunstikoolis Pallas ning osalenud näitustel nii Eestis kui mujal. Tikkimisega on ta tegelenud juba 8 aastat.

Teisel päeval näitab köitespetsialist Pauline Rummel, kuidas eelmisel päeval valminud tikandiga kaaned märkmikule külge köita. Pauline on juba kolm aastat hoolitsenud selle eest, et TYPAt esindaksid nii meie enda muuseumipoes kui erinevates disainipoodides kvaliteetsed ja kaunid märkmikud ja mitmed muud TYPA stationery tooted.

Kursuse käigus valmib igal osalejal täiesti ainulaadne märkmik, kuhu kirjutada näiteks oma igapäevaseid ülesandeid, inspireerivamaid mõtteid või hoopis parimaid retsepte.

Toimumisaeg: 22. ja 23. august kell 10:00-15:00.
Juhendajad: Helene Puusep ja Pauline Rummel
Hind: 25 €
Osalejate arv: kuni 8

Osalemissoovist anna märku meiliaadressil typa@typa.ee või helista +372 56828117. Koha kursusel tagab osalustasu ettemaks 17. augustiks.

Materjalid on koha peal olemas ja nende kasutamine sisaldub kursuse hinnas, ent kui sul on omal mõni eriline või eriti lemmik tikkimisniit või kangas, mida soovid kasutada, siis see on okei.

Kohtumiseni!