Tudengipäevad Trüki-ja Paberimuuseumis

posted in: Uncategorized | 0

–English below–

Uuringud on näidanud, et trükkimine ja paber annavad kokku märkmiku. Kuna meie oleme käsi-külge muuseum, anname kõigile tudengitele kooli alguse puhul võimaluse valmistada oma väga eriline märkmik. Ise kujundad, ise valid formaadi ja kõik muu, mis kaustiku juurde kuulub.
Aga et ükski noor muuseumist teadmisteta ei väljuks, laseme muuseumi peale veidikeseks mängima ja tarkust koguma, vabas vormis, mitte mingeid eksameid ja hindeid saab auhindades.

Märkmiku tegemine võtab aega keskmiselt 15 minutit, olenevalt sellest, kui loovaks lähed. Hind sissepääsu ja ühe märkmiku eest on €4,00/tudeng, kõik teised huvilised €6,60/osaleja.

In English

Researches have shown that if you put printing and paper together it ends up becoming into a notebook. That’s what we’ll let you make in our museum studio- your dream notebook. We’ll offer a cup of culture and play on the side, just to make sure that you won’t leave without any knowledge. But don’t stress, there will be no exams.

The notebook making takes about 15 minutes depending on how creative you let yourself be. The price for museum ticket plus one notebook is €4,00/student, for everyone else €6,60.