“Väikse printsi” avalik trükkimine

posted in: Uncategorized | 0

Trüki- ja Paberimuuseumis on juba tükk aega käinud töö “Väikse printsi” käsitööväljaande kallal. Viimane kord näitasime huvilistele, kuidas käib raamatu jaoks tekstiridade valmistamine realadumismasinaga. Kuna praegu on järg jõudnud raamatu sisulehtede trükkimiseni, kutsume kõiki “Väikse printsi” hooandjaid ja niisama trükikunsti- ja tehnikahuvilisi külla lähemalt vaatama, kuidas ühe raamatu trükkimine täpsemalt käib.

Laupäeval, 16.06 vahemikus kell 16:00-18:00 on kõik huvilised meile külla oodatud. Hoiame suure 8-tonnise silinderpressi Victoria Polygraph V 1040-2 töös ning näitame ja selgitame otse külastajate silme all, kuidas masin töötab. Trükime 3. poognat (lk 33-48). Huvilised saavad endale sealsamas trükitud poogna ka osta, toetades meie toimetusi €25,00.

Sissepääs üritusele muuseumipiletiga, täiskasvanud €5,00, sooduspilet €2,00 (õpilased, tudengid, pensionärid). Pilet sisaldab ka muuseumiekskursiooni.

………

“Väikse printsi” raamatu piiratud tiraažiga käsitööversioon valmib tänu 264-le Hooandjale ning teistele toetajatele, kes meie projekti toetasid.
https://www.hooandja.ee/projekt/vaikse-printsi-erivaljaanne

Kohtume muuseumis!